Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavnostní otevření centra

16. 9. 2008

Dne 16.9.2008 proběhlo slavnostní otevření mateřského centra Kučeráček, kterého se zúčastnili sponzoři a lidé, kteří na vzniku centra pomáhali za to jim patří velký dík.

Proslov předsedkyně Kučeráčku Marie Lokajové:

Vážení hosté, rodiče a milé děti,

dovolte mi, abych vás zde přivítala u příležitosti otevření mateřského centra Kučeráček.

Nebylo zrovna jednoduché vytvořit krásné prostředí nejen pro děti, ale i pro vás rodiče, ale nakonec se nám to podařilo. 

Naším hlavním cílem je, aby centrum sloužil k vzájemnému setkávání rodin s jejich dětmi. Aby rodiče měli možnost užitečně a příjemně prožívat mateřskou dovolenou.

MC by mělo být prostorem pro vznik a realizaci nových nápadů a inspirací, nových přátelství, nových pohledů na výchovu a v neposlední řadě místem výměny zkušeností. Těm, kteří se aktivně podílíme na programech, pomáhá MC udržovat profesní orientaci, posiluje naše sebevědomí, pomáhá nalézat nové přátele a také nám přináší nové organizační zkušenosti.

Dalším naším cílem je, aby zde děti zažily mnoho krásných chvil a to nejen při hraní, ale i při učení se nových věcí a také abychom jim umožnili  kontakt s vrstevníky, protože i v ranném věku dítě vyžaduje kromě nás rodičů i kamarády a kamarádky, a tím napomáhá všestrannému rozvoji osobnosti. Neméně důležitá je i příprava na kontakty s cizími lidmi a autoritami.  

Milé děti a rodičové, věřím, že v tomto prostředí prožijete mnoho krásných chvil, protože co víc si můžeme  přát, než vidět své děti spokojené a šťastné.

 

 

 Jménem Kučeráčku chci poděkovala těm, bez kterých bychom centrum neotevřeli. Je jich moc, tak mi dovolte jmenovat jen některé Obci Kučerov za finanční pomoc a spolupráci se získáním dotace na zřízení a samozřejmě za tyto krásné prostory . Dále bych chtěla poděkovat za dotaci, kterou jsme získali od Jihomoravského kraje na technické zázemí tohoto centra.

Panu Svatopluku Vystavělovi za výmalbu, také mému manželovi Martinu Lokajovi.  A všem dalším, kteří se podíleli jak osobní pomocí, finančně tak i dobrou radou. Děkujeme

 

Náhledy fotografií ze složky Slavnostní otevření centra

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OBDIV

(Simona Nováková roz.Hejkerlíková, 26. 9. 2008 17:55)

Byla jsem na slavnostním otevření mateřského centra.Sice v Kučerově nebydlím ale bydlela.Moc vám fandím a máte můj velký obdiv.Je moc dobře že jste tohle centrum otevřeli.Škoda že už tam nebydlím byla bych tam asi pořád.Moje děti tam odtud vůbec nechtěly jít domů.Tak vám chci popřát moc a moc návštěvníků a o trošku víc sponzorů.